Szukaj Szukaj
KSIĄŻKIKomiksyDla dzieci
Asteriks. Tajemnica magicznego wywaru w.2021
-30%

Praca zbiorowa

Wydawnictwo:Egmont
Autor: Praca zbiorowa
Liczba stron: 48
Oprawa: broszurowa
Rok wydania w Polsce: 2021
Format: 216x285 mm
Dostępność:Produkt czasowo niedostępny
EAN:9788328160781
Cena sugerowana przez wydawcę:
23,00
16,14
Oszczędzasz: 6,86

Opis

Album na podstawie filmu animowanego o tym samym tytule, którego polska premiera w kinach już w styczniu 2019 roku. Przed nami zupełnie nowe przygody nieugiętych Galów tym razem w formie opowiadania. Druid Panoramiks ma poważny kłopot i szybko musi podjąć konkretne działania. Sam jednak może sobie nie poradzić. Ale bez obaw! Asteriks i Obeliks na pewno nie zostawią go w potrzebie. Jak zwykle nie zabraknie wielu zabawnych sytuacji, niespodziewanych przeszkód, bijatyk oraz oczywiście magicznego wywaru!
Asteriks to seria francuskich komiksów, wymyślona w 1959 r. przez scenarzystę i mistrza humoru Ren Goscinny'ego oraz rysownika Alberta Uderzo, od chwili premiery w październiku 1959 roku na łamach magazynu Pilote podbiła serca najpierw Francuzów i Belgów, a potem stopniowo reszty świata, stając się jednym z fenomenów kultury popularnej XX wieku.

Opinie

Inne tego autora

Ta strona wykorzystuje ciasteczka lub podobne technologie do przechowywania informacji. Brak zmiany w ustawieniach przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej w naszej polityce prywatności.